0

Обманка TORSSEN CAN PREMIUM H7

Відгуки:
(0)
  • Бренд: Torssen
  • Модель: 20200222
  • Наявність: Немає у наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул: 20200222
Вид: світлодіодні
Комплектація: 1 шт
Тип лампи: H7
Цоколь: H7

Обманка TORSSEN CAN BUS H7
Обманка TORSSEN серії PREMIUM є електронним компонентом для автомобілів з складним алгоритмом опитування штатного бортового комп'ютера згорілої лампи марки Audi, Mercedes Benz, Volvo, Renault, Ford та інші.
Обманка (canbus) - це додаткове зовнішнє пристрій який створює додатковий опір в ланцюзі лампи, вона необхідна для того, щоб бортовий комп'ютер не повідомляв про помилку, якщо лампочка меншої потужності, і забезпечує коректну роботу автомобільної електроніки. Обманка використовуються при заміні галогенових або ксенонових ламп на світлодіодні, коли немає можливості перепрограмувати бортовий комп'ютер. Наприклад, при заміні галогенною лампи на світлодіодну, споживана потужність може зменшиться до п'яти разів, замість 55 Вт противотуманной лампи, після заміни буде 7.5 Вт. У таких випадках бортовий комп'ютер сигналізує, що лампа вийшла з ладу, з'являється відповідний значок на панелі приладів, а в більш сучасних системах, відбувається повне відключення електроживлення.
Даний адаптер призначений для світлодіодних ламп з цоколем Н7, і гарантує повну сумісність з електричною системою і усуває проблем. Основні функції: видалення помилок на панелі і моргання світлодіодів, при скачках в бортовій мережі. Сумісний з індикатором високої освітленості. Він компактного розміру, установка проста, не вимагає додаткових знань. Робоча напруга 12 В, призначений для легкових автомобілів.

Характеристики
Default
Артикул 20200222
Вид світлодіодні
Комплектація 1 шт
Тип лампи H7
Цоколь H7
Відгуків

Немає відгуків про цей товар.

Вас можуть зацікавити